BRAINEE.sk - Slovenka odišla do Maďarska, na olympiáde v Tokiu získala  bronz. Vstupenkou do tímu bolo naučiť sa po maďarsky
BRAINEE.sk - Slovenka odišla do Maďarska, na olympiáde v Tokiu získala bronz. Vstupenkou do tímu bolo naučiť sa po maďarsky

ME vodné pólo 2020: finále, súboj o 3. miesto - 26.1. | SPORTNET

Vodné pólo z lokality Maďarsko - SITA.sk

Vodné pólo: Dramatické finále vyhrali Taliani, sú majstri sveta - Ostatné  športy - Športweb
Vodné pólo: Dramatické finále vyhrali Taliani, sú majstri sveta - Ostatné športy - Športweb

Majstrovstvá Európy vo vodnom póle – Wikipédia

Slovenské vodné pólistky zdolali aj Chorvátky a postúpili do štvrťfinále  majstrovstiev Európy - SITA.sk
Slovenské vodné pólistky zdolali aj Chorvátky a postúpili do štvrťfinále majstrovstiev Európy - SITA.sk

Chorvátsko dnes vyhralo finále a zlato na ME vo vodnom póle 2022 (výsledky)  | SPORTNET
Chorvátsko dnes vyhralo finále a zlato na ME vo vodnom póle 2022 (výsledky) | SPORTNET

Vodné pólo-MS: Obhajcovia titulu vstúpili do šampionátu jednoznačným  víťazstvom | Šport.sk
Vodné pólo-MS: Obhajcovia titulu vstúpili do šampionátu jednoznačným víťazstvom | Šport.sk

Maďarsko dnes postúpilo do štvrťfinále MS vo vodnom póle žien 2022  (výsledky) | SPORTNET
Maďarsko dnes postúpilo do štvrťfinále MS vo vodnom póle žien 2022 (výsledky) | SPORTNET

Semifinalisti vodnopólového turnaja sú známi: Chorváti a Taliani končia |  Nový Čas
Semifinalisti vodnopólového turnaja sú známi: Chorváti a Taliani končia | Nový Čas

Vodné pólo: Piešťanská rodáčka si vezie z olympiády bronz. Získala ho v  drese Maďarska – pnky.sk
Vodné pólo: Piešťanská rodáčka si vezie z olympiády bronz. Získala ho v drese Maďarska – pnky.sk

MS vo vodnom póle žien 2022: Výsledky za dnes (piatok, 24. jún) | SPORTNET

Vodné pólo: Maďarsko si zahrá finále MS, súperom bude Grécko | SPORTNET

vodne polo madarsko – pnky.sk

Totálna blamáž na svetovom šampionáte: Maďarky potupili domáci tím a  suverénne prepísali históriu! | Športky.sk
Totálna blamáž na svetovom šampionáte: Maďarky potupili domáci tím a suverénne prepísali históriu! | Športky.sk

Bronzová olympijská medailistka Nataša Rybanská: V maďarskej reprezentácii  som si musela vydobyť rešpekt | Piešťanský denník
Bronzová olympijská medailistka Nataša Rybanská: V maďarskej reprezentácii som si musela vydobyť rešpekt | Piešťanský denník

Vodné pólo SL: Slováci proti Grécku aj s Kozmérom a Kolárikom - Dobré noviny