Home

špirála legislatíva Umeki horska cyklistika preteky taliansky prepracovať obsah

Sagan má pred sebou jeden z posledných kariérnych cieľov. Čo musí urobiť  pre Paríž? | TVNOVINY.sk
Sagan má pred sebou jeden z posledných kariérnych cieľov. Čo musí urobiť pre Paríž? | TVNOVINY.sk

Kvíz: Spoznáte slovenské a svetové preteky v horskej cyklistike na základe  jednej fotografie? – Biker.sk
Kvíz: Spoznáte slovenské a svetové preteky v horskej cyklistike na základe jednej fotografie? – Biker.sk

15.09.2023 | Podsuchá - Horská cyklistika Podsuchá - Smrekovica - 14. ročník

Peter Sagan boj o miestenku na OH do Paríža nevzdáva: Fanúšikom oznámil  dôležitú novinu | Športky.sk
Peter Sagan boj o miestenku na OH do Paríža nevzdáva: Fanúšikom oznámil dôležitú novinu | Športky.sk

Sagan si vyskúšal preteky horských bicyklov, do cieľa prišiel 20 minút pred  súpermi
Sagan si vyskúšal preteky horských bicyklov, do cieľa prišiel 20 minút pred súpermi

Horskí cyklisti sa predstavili na svetovom pohári MTB XCO v Albstadte -  Slovenský zväz cyklistiky
Horskí cyklisti sa predstavili na svetovom pohári MTB XCO v Albstadte - Slovenský zväz cyklistiky

Horská cyklistika: Slovenky vybojovali na pretekoch Cape Epic 6. miesto |  SPORTNET
Horská cyklistika: Slovenky vybojovali na pretekoch Cape Epic 6. miesto | SPORTNET

Horská cyklistika – Zima v Nassfelde / Winter am Nassfeld

Bez práce dlho nezostal. Sagan má nový tím, budú ho platiť Američania -  Cyklistika - Športweb
Bez práce dlho nezostal. Sagan má nový tím, budú ho platiť Američania - Cyklistika - Športweb

Horská cyklistika SP [NMNM 2023]: program, výsledky ONLINE | BetArena.sk

Sagan má za sebou prvé preteky v cross country- Správy RTVS

Divoké rodeo po kameňoch, slina na ústach. Sagan sa vracia k starej láske,  limitovaný bude už na štarte - Cyklistika - Športweb
Divoké rodeo po kameňoch, slina na ústach. Sagan sa vracia k starej láske, limitovaný bude už na štarte - Cyklistika - Športweb

Peter Sagan obsadil na MS v horskej cyklistike v disciplíne short track 37.  miesto | SPORTNET
Peter Sagan obsadil na MS v horskej cyklistike v disciplíne short track 37. miesto | SPORTNET

ONLINE: Peter Sagan dnes na MS v horskej cyklistike 2023 LIVE | SPORTNET

Horská cyklistika MS 2023 [Glasgow] ▷ program, výsledky, Sagan | BetArena.sk

Horská cyklistika Archives – Biker.sk

Reportáž: MSR v e-MTB XCO 2023 - prvýkrát s motorom

37-ročný Nino Schurter sa stal už po deviatykrát celkovým víťazom Svetového  pohára v XCO – Biker.sk
37-ročný Nino Schurter sa stal už po deviatykrát celkovým víťazom Svetového pohára v XCO – Biker.sk