Home

kolísať bungalov smrteľný svetový pohár v slalome rôzny senát miestna

Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala  85. triumf | ta3
Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala 85. triumf | ta3

Skvelá Petra Vlhová má ďalšie pódiové umiestnenie v slalome Svetového  pohára - SITA.sk
Skvelá Petra Vlhová má ďalšie pódiové umiestnenie v slalome Svetového pohára - SITA.sk

Svetový pohár v Jasnej nie je v ohrození. Štát poskytne organizátorom vyše  trištvrte milióna eur | TVNOVINY.sk
Svetový pohár v Jasnej nie je v ohrození. Štát poskytne organizátorom vyše trištvrte milióna eur | TVNOVINY.sk

Semmering svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, Vlhová live

JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Obrovský slalom -  ženy Svetový pohár po roku opäť prichádza na zámorské zjazdovky. V dnešnom  obrovskom slalome sa pretekárky predstavia v
JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Obrovský slalom - ženy Svetový pohár po roku opäť prichádza na zámorské zjazdovky. V dnešnom obrovskom slalome sa pretekárky predstavia v

Vlhová skončila v slalome v americkom Killingtone druhá, zvíťazila  Shiffrinová | Konzervatívny denník
Vlhová skončila v slalome v americkom Killingtone druhá, zvíťazila Shiffrinová | Konzervatívny denník

Svetový pohár v alpskom lyžovaní | REFRESHER.sk

V Jasnej 2024 opäť SP, Vlhovej tretia výzva na materskom svahu | Košice  Online
V Jasnej 2024 opäť SP, Vlhovej tretia výzva na materskom svahu | Košice Online

Trenčiansky Štandard - Po vstupenkách na svetový pohár sa len tak  zaprášilo. Na tie ďalšie budete potrebovať poriadny balík
Trenčiansky Štandard - Po vstupenkách na svetový pohár sa len tak zaprášilo. Na tie ďalšie budete potrebovať poriadny balík

Petra Vlhová dosiahla 70. pódium vo Svetovom pohári

Petra Vlhová skončila 4. v obrovskom slalome v Courcheveli | Konzervatívny  denník
Petra Vlhová skončila 4. v obrovskom slalome v Courcheveli | Konzervatívny denník

Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila  Shiffrinová | ta3
Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila Shiffrinová | ta3

Petra Vlhová vyhrala prvé kolo slalomu v Sestriere, nakoniec skončila  tretia - SITA.sk
Petra Vlhová vyhrala prvé kolo slalomu v Sestriere, nakoniec skončila tretia - SITA.sk

Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto,  triumfovala Shiffrinová | ta3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto, triumfovala Shiffrinová | ta3

Petra Vlhová skončila tretia v obrovskom slalome, vyhrala Marta Bassinová |  Konzervatívny denník
Petra Vlhová skončila tretia v obrovskom slalome, vyhrala Marta Bassinová | Konzervatívny denník

SP Tremblant » Petra Vlhová obrovský slalom naživo ✔️ LIVE prenos |  BetArena.sk
SP Tremblant » Petra Vlhová obrovský slalom naživo ✔️ LIVE prenos | BetArena.sk

Gurgl 2023 ❄️ SP v alpskom lyžovaní muži [slalom] ⛷️ výsledky, livestream |  BetArena.sk
Gurgl 2023 ❄️ SP v alpskom lyžovaní muži [slalom] ⛷️ výsledky, livestream | BetArena.sk

Svetový pohár vo vodnom slalome – Wikipédia

Svetový pohár: Vlhová obsadila v nočnom slalome štvrté miesto, Shiffrinová  s víťazným hetrikom | ta3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v nočnom slalome štvrté miesto, Shiffrinová s víťazným hetrikom | ta3

Semmering 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky |  BetArena.sk
Semmering 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky | BetArena.sk

Lyžovanie: Sölden odštartuje sezónu Svetového pohára 2023/2024 | SPORTNET

Vlhová vstúpila do novej sezóny úspešne. V obrovskom slalome v Söldene  skončila na pódiu | TVNOVINY.sk
Vlhová vstúpila do novej sezóny úspešne. V obrovskom slalome v Söldene skončila na pódiu | TVNOVINY.sk

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2023/2024 | BetArena.sk

SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky |  BetArena.sk
SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky | BetArena.sk

HNonline.sk - Petra Vlhová suverénne vyhrala úvodný slalom sezóny Svetového  pohára v alpskom lyžovaní
HNonline.sk - Petra Vlhová suverénne vyhrala úvodný slalom sezóny Svetového pohára v alpskom lyžovaní