Home

špirála legislatíva Umeki horska cyklistika preteky taliansky prepracovať obsah

ONLINE: Peter Sagan dnes na MS v horskej cyklistike 2023 LIVE | SPORTNET

Najťažšie cyklistické preteky v našich končinách: 1600 kilometrov na  bicykli! | Nový Čas
Najťažšie cyklistické preteky v našich končinách: 1600 kilometrov na bicykli! | Nový Čas

Horská cyklistika Archives – Biker.sk

Kvíz: Spoznáte slovenské a svetové preteky v horskej cyklistike na základe  jednej fotografie? – Biker.sk
Kvíz: Spoznáte slovenské a svetové preteky v horskej cyklistike na základe jednej fotografie? – Biker.sk

37-ročný Nino Schurter sa stal už po deviatykrát celkovým víťazom Svetového  pohára v XCO – Biker.sk
37-ročný Nino Schurter sa stal už po deviatykrát celkovým víťazom Svetového pohára v XCO – Biker.sk

MS v horskej cyklistike 2022: Ferrandová-Prevotová a Schurter získali zlato  | SPORTNET
MS v horskej cyklistike 2022: Ferrandová-Prevotová a Schurter získali zlato | SPORTNET

Dámy, nebojte sa vyraziť na preteky - tipy, kde a ako začať

Horská cyklistika – Zima v Nassfelde / Winter am Nassfeld

Top 10 cyklistických pretekov na Slovensku 2023 | Najsport.sk

Sagan si vyskúšal preteky horských bicyklov, do cieľa prišiel 20 minút pred  súpermi
Sagan si vyskúšal preteky horských bicyklov, do cieľa prišiel 20 minút pred súpermi

Kalendár - Slovenský zväz cyklistiky

2024 UCI MTB svetový pohár – kalendár a highlighty

Bez práce dlho nezostal. Sagan má nový tím, budú ho platiť Američania -  Cyklistika - Športweb
Bez práce dlho nezostal. Sagan má nový tím, budú ho platiť Američania - Cyklistika - Športweb

Pozvánka: MSR v e-MTB XCO 2023 - hviezdny štartový rošt

Reportáž: MSR v e-MTB XCO 2023 - prvýkrát s motorom

Cyklistika – Centrum voľného času

Sagan má za sebou prvé preteky v cross country- Správy RTVS

Divoké rodeo po kameňoch, slina na ústach. Sagan sa vracia k starej láske,  limitovaný bude už na štarte - Cyklistika - Športweb
Divoké rodeo po kameňoch, slina na ústach. Sagan sa vracia k starej láske, limitovaný bude už na štarte - Cyklistika - Športweb

Peter Sagan obsadil na MS v horskej cyklistike v disciplíne short track 37.  miesto | SPORTNET
Peter Sagan obsadil na MS v horskej cyklistike v disciplíne short track 37. miesto | SPORTNET

Sagan na horskom bicykli začína boj o olympiádu. Šance sú malé, na MS  potrebuje poraziť Van der Poela
Sagan na horskom bicykli začína boj o olympiádu. Šance sú malé, na MS potrebuje poraziť Van der Poela

Horská cyklistika: Slovenky vybojovali na pretekoch Cape Epic 6. miesto |  SPORTNET
Horská cyklistika: Slovenky vybojovali na pretekoch Cape Epic 6. miesto | SPORTNET