Home

Pripojiť k Súhlasím s narovnať svetový pohár v levi trúbka teach leštený

Petra Vlhová druhý deň Svetový pohár v Levi Fínsko škoda špicara dnes ... |  TikTok
Petra Vlhová druhý deň Svetový pohár v Levi Fínsko škoda špicara dnes ... | TikTok

Výsledky - Slalom - Ženy - Alpské lyžovaní Světový pohár Levi 22.11.2020 -

JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Nová  sezóna Svetového pohára slalomárok odštartuje dnes prvým kolom 10:30 za  polárnym kruhom vo fínskom stredisku Levi. Druhé kolo
JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Nová sezóna Svetového pohára slalomárok odštartuje dnes prvým kolom 10:30 za polárnym kruhom vo fínskom stredisku Levi. Druhé kolo

Vlhová už trénuje v Levi na slalomy SP, v minulosti si odtiaľ priniesla už  päť víťazstiev - 24hod.sk
Vlhová už trénuje v Levi na slalomy SP, v minulosti si odtiaľ priniesla už päť víťazstiev - 24hod.sk

Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Vlhová vyhrala aj druhý slalom na Svetovom pohári. Milujem Levi, povedala  po výhre | ta3
Vlhová vyhrala aj druhý slalom na Svetovom pohári. Milujem Levi, povedala po výhre | ta3

VIDEO Stihne Shiffrinová Svetový pohár v Levi? Američanka po páde skončila  v nemocnici | Športky.sk
VIDEO Stihne Shiffrinová Svetový pohár v Levi? Američanka po páde skončila v nemocnici | Športky.sk

Svetový pohár: Vlhová v Levi skončila tretia, triumfovala jej rivalka  Shiffrinová | ta3
Svetový pohár: Vlhová v Levi skončila tretia, triumfovala jej rivalka Shiffrinová | ta3

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, Petra Vlhová LIVE

Svetový pohár: Petra Vlhová v Levi na stupni víťazov, z nového soba sa teší  Shiffrinová | Koktejl.sk
Svetový pohár: Petra Vlhová v Levi na stupni víťazov, z nového soba sa teší Shiffrinová | Koktejl.sk

SP Levi 2023 » slalom dnes ❄️ livestream, Petra Vlhová naživo | BetArena.sk

Petra Vlhová dnes pokazila 2. kolo slalomu v Levi a preteky nedokončila |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes pokazila 2. kolo slalomu v Levi a preteky nedokončila | SPORTNET

Odstavila ju angína, na zlato aj tak strácala 14 stotín. V Levi je o 30  stupňov menej, ale Vlhová tam vyhráva | TVNOVINY.sk
Odstavila ju angína, na zlato aj tak strácala 14 stotín. V Levi je o 30 stupňov menej, ale Vlhová tam vyhráva | TVNOVINY.sk

Lyžovanie - Petra Vlhová dnes skončila na pódiu / výsledky slalom | Šport.sk

SP Levi 2023 ☑️ slalom ženy: program, výsledky, Petra Vlhová | BetArena.sk

LIVE: SP - slalom žien 1. kolo v Levi ONLINE | Livestreaming.cz

Zjazdové lyžovanie: Aká je história zjazdovky v Levi? | SPORTNET

SP lyžovanie Levi [2023] » slalom: program, Vlhová dnes LIVE | Skutočnosť.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Vlhová odštartuje sezónu Svetového pohára až vo fínskom Levi, viaceré  štarty totiž zrušili pre teplé počasie - SITA.sk
Vlhová odštartuje sezónu Svetového pohára až vo fínskom Levi, viaceré štarty totiž zrušili pre teplé počasie - SITA.sk

Vlhová je stopercentne pripravená na Levi. V tréningu som nebola pomalá...  - Zimné športy - Športweb
Vlhová je stopercentne pripravená na Levi. V tréningu som nebola pomalá... - Zimné športy - Športweb

Sv. pohar v alpskom lyz - Ž. Slalom 2 (2.kolo) - Levi FIN 2021 - Mojevideo

Vlhová mala na dosah ďalšie víťazstvo v Levi, ale v druhom kole slalomu  chytila špicara (foto) - SITA.sk
Vlhová mala na dosah ďalšie víťazstvo v Levi, ale v druhom kole slalomu chytila špicara (foto) - SITA.sk