Home

benígne voľno Osoba zodpovedná za športové hry zjazdové lyžovanie body predĺžiť rozdielny cieľ

Petra Vlhová a zjazd SP vo Val di Fassa: 12. miesto, vyhrala  Gutová-Behramiová | SPORTNET
Petra Vlhová a zjazd SP vo Val di Fassa: 12. miesto, vyhrala Gutová-Behramiová | SPORTNET

SP v alpskom lyžovaní 2023/24 DNES ⛷️ program, bodovanie

Bodovanie SP lyžovanie ⛷️ priebežné poradie žien

Smola Petry Vlhovej v zjazde, body jej tesne ušli | Slovenský olympijský tím

Adam Žampa má prvé body v slalome Európskeho pohára - SITA.sk

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - SP - Slalom žien, 1. kolo, Killington - Naživo  - Športweb
ONLINE: Zjazdové lyžovanie - SP - Slalom žien, 1. kolo, Killington - Naživo - Športweb

ONLINE LIVE : Petra Vlhová dnes 2 kolo - obrovský slalom / Tremblant |  Šport.sk
ONLINE LIVE : Petra Vlhová dnes 2 kolo - obrovský slalom / Tremblant | Šport.sk

Ďalšia strata pre zjazdové lyžovanie: Dosiahol som svoje ciele, končím  kariéru! | Športky.sk
Ďalšia strata pre zjazdové lyžovanie: Dosiahol som svoje ciele, končím kariéru! | Športky.sk

Atomic Redster X7 Wide Body | Lyziarsky-blsak.sk

Nedeľňajší zjazd ovládli Talianky, Vlhová sa neumiestnila v prvej  dvadsiatke - SITA.sk
Nedeľňajší zjazd ovládli Talianky, Vlhová sa neumiestnila v prvej dvadsiatke - SITA.sk

Petra Vlhová vybojovala ďalšie body: Preložený zjazd v Crans Montane  ovládla Talianka Goggiová | Športky.sk
Petra Vlhová vybojovala ďalšie body: Preložený zjazd v Crans Montane ovládla Talianka Goggiová | Športky.sk

ONLINE: Super-G v St. Moritz 2023 LIVE. Petra Vlhová dnes neštartuje |  SPORTNET
ONLINE: Super-G v St. Moritz 2023 LIVE. Petra Vlhová dnes neštartuje | SPORTNET

STREDA NA EYOF: Václavík vedie krasokorčuliarsku súťaž, slalomárky v top 30

Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Crans Montana zjazd 2023 ▶️ program, výsledky, Vlhová

Slokarová vynechá celú sezónu - Správy RTVS

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 1. kolo (Val d'Isere 2021, výsledky) |  SPORTNET
Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 1. kolo (Val d'Isere 2021, výsledky) | SPORTNET