Home

príkaz vyhliadkové dynastie komarno inter basketbal nepretržite rozjarený vzorec

Niké SBL - Družstvá - BC Komárno

Inter, Komárno a Levice blízko k postupu, Svit ako jediný vyrovnal  štvrťfinálovú sériu | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Inter, Komárno a Levice blízko k postupu, Svit ako jediný vyrovnal štvrťfinálovú sériu | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Inter nezaváhal a na druhý pokus v Komárne uspel | Ahoj Komárno

Basketbal: Inter je majster, v siedmom finále zdolal Komárno tesne 82:80  (3) | Šport7.sk
Basketbal: Inter je majster, v siedmom finále zdolal Komárno tesne 82:80 (3) | Šport7.sk

23. kolo: Inter – Komárno 88:62 | BK Inter Bratislava

Niké Slovenská Basketbalová Liga - Zvládne Komárno dohrávku v kompletnej  zostave? Alebo zlomí Inter krátku sériu prehier? To sa dozvieme už od 18.30  h v dohrávke 13. kola. Sledovať ju môžete s
Niké Slovenská Basketbalová Liga - Zvládne Komárno dohrávku v kompletnej zostave? Alebo zlomí Inter krátku sériu prehier? To sa dozvieme už od 18.30 h v dohrávke 13. kola. Sledovať ju môžete s

Niké SBL - Komárno víťazom prvej štvrtiny základnej časti, Prievidza  ukončila šnúru prehier a Handlová po dráme uspela na Interi
Niké SBL - Komárno víťazom prvej štvrtiny základnej časti, Prievidza ukončila šnúru prehier a Handlová po dráme uspela na Interi

Niké SBL - Komárno vyhralo bitku o 2. miesto, Inter začne play off doma a  Svit napokon na 6. priečke
Niké SBL - Komárno vyhralo bitku o 2. miesto, Inter začne play off doma a Svit napokon na 6. priečke

Komárno prehralo v rozhodujúcom zápase 80:82, majstrom je Inter - Komárno  prehralo v rozhodujúcom zápase 80:82, majstrom je Inter - Športweb
Komárno prehralo v rozhodujúcom zápase 80:82, majstrom je Inter - Komárno prehralo v rozhodujúcom zápase 80:82, majstrom je Inter - Športweb

Komárno vyprášilo Inter a živí nádej na titul - Komárno vyprášilo Inter a  živí nádej na titul - Športweb
Komárno vyprášilo Inter a živí nádej na titul - Komárno vyprášilo Inter a živí nádej na titul - Športweb

14. kolo: Komárno – Inter 74:97 | BK Inter Bratislava

BK Inter Bratislava vs BC Komárno 29.10. 2022 6. kolo – BC Komárno

Niké SBL: Basketbalisti Komárna zvíťazili nad Interom Bratislava 81:76 |  SPORTNET
Niké SBL: Basketbalisti Komárna zvíťazili nad Interom Bratislava 81:76 | SPORTNET

Basketbal: Inter je majster! V siedmom finále zdolal Komárno tesne 82:80 -  Fotografia č.4 | Nový Čas
Basketbal: Inter je majster! V siedmom finále zdolal Komárno tesne 82:80 - Fotografia č.4 | Nový Čas

Basketbalisti Interu porazili Komárno 100:80 - SITA.sk

Posilnený Inter vyzve vo finále zohranejšie Komárno | BasketPortal.sk

Komárno si drží líderskú pozíciu, Lučenec zlomil sériu prehier | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Komárno si drží líderskú pozíciu, Lučenec zlomil sériu prehier | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Lučenec padol v Komárne, Inter sa vrátil na tretiu priečku | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Lučenec padol v Komárne, Inter sa vrátil na tretiu priečku | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Niké SBL - Dohrávku 8. kola obstarajú Komárno a Inter s novými tvárami na  svojich stranách
Niké SBL - Dohrávku 8. kola obstarajú Komárno a Inter s novými tvárami na svojich stranách

Inter nevyužil domácu palubovku, Komárno skvelým záverom zvíťazilo |  Športky.sk
Inter nevyužil domácu palubovku, Komárno skvelým záverom zvíťazilo | Športky.sk

Komárno už iba krok od finále, Prievidza znova vedie | ta3

Basketbal: V sobotu sa začína nový ročník Niké SBL (preview) | SPORTNET

BC Komárno – oficiálne stránky klubu

Inter vyrovnal finálovú sériu, o výhre nad Komárnom rozhodlo predĺženie |  Športky.sk
Inter vyrovnal finálovú sériu, o výhre nad Komárnom rozhodlo predĺženie | Športky.sk